<

Experiences

Share your holiday experiences and feelings with other fans. Leave a message in our Experiences.

Manuela

de
Sunday 10 September ‘17
Ein kleines süßes Städtchen, der Strand ist schön gelegen und sehr sauber.

Marijke

nl
Monday 21 August ‘17
Rockanje is een mooie uitvalsbasis aan zee waar het wat rustiger is dan de stranden tussen Scheveningen en Zandvoort.

Kristina

de
Thursday 3 August ‘17
Toller kleiner Ort
gutes Frühstück in kleinen Cafés möglich
Markttag war super
Tolle Lage nach Amsterdam und Rotterdam

Marian

nl
Sunday 9 July ‘17
Mooi strand! Leuke beachclubs waar je lekker kunt eten en drinken. Mooie duinen en natuur.
In het dorp is een grote supermarkt aanwezig.

Katja

nl
Friday 7 July ‘17
Zum Entspannen und Herunterkommen aus dem stressigen Alltag bestens geeignet. Die Stadt als solches hat leider nicht viel zu Bieten, außer ein grosses Einkaufcenter.

Syl

nl
Thursday 22 June ‘17
Prima locatie, maar hé, niet verder vertellen want het is er juist zo heerlijk rustig op het strand!
Goede uitvalsbasis voor Rotterdam en omstreken. Stad dichtbij, natuur op loopafstand.

Romie

de
Friday 2 June ‘17
Rockanje ist wirklich ein Insider Tipp. Sehr gepflegtes kleines Örtchen! Tolle Strand Pavillions. Sehr nette gastfreundliche Holländer. Man kann sehr lecker Essen gehen. Ich kann einen Besuch nur Empfehlen.

Wim-peter

nl
Wednesday 12 April ‘17
Rockanje is mooi en rustig gelegen tegen de duinen. Prima fiets en wandel lokatie. Klein plaatsje maar wel gezellig. En het ligt dichtbij grotere plaatsen mocht je wat meer willen winkelen.

Stephanie Und Tobias

de
Saturday 14 January ‘17
Die Natur ist fantastisch, die Atmosphäre auch, weg vom Stress. Sehr schöner Urlaub mit der Familie! Wir sind immer wieder gerne in Rockanje!

Lisanne & Stefan

nl
Thursday 1 September ‘16
Wat was het weer een heerlijke vakantie. We hebben genoten van jullie gastvrijheid, fijne schone stranden, zon, zee, omgeving, kortom teveel om op te noemen. In totaal waren wij 3 weken bij jullie en het verveelde geen dag. Hele leuke en gezellige mensen ontmoet, kortom voor herhaling vatbaar. Bij leven en welzijn zijn we volgend jaar weer heel lang van de partij. nogmaals BEDANKT. Groetjes!

Kim En Antoine

nl
Sunday 19 June ‘16
Perfect om te fietsen. Veel terrasjes en strandtenten. Afgelopen kerstvakantie fris maar zonnig weer gehad, heerlijk om te fietsen. Uit de wind in de zon was het heerlijk toeven.

Mieke En Bram

nl
Saturday 16 April ‘16
Alles wat je nodig hebt voor een heerlijke vakantie, vindt je in Rockanje. Vriendelijke mensen, genoeg te doen en te zien. Heerlijke stranden, lekker eten.

Sven Und Mareike

de
Monday 11 January ‘16
Über Rockanje kann man nicht genug schwärmen. Am besten hinfahren. Die Natur ist prachtvoll. Wir tun es seid 15 Jahren.

Fred En Fleur

nl
Monday 12 October ‘15
Het strand is formidabel, het is zo mooi het lijkt net een tropisch paradijs. Nu hadden wij het mooiste weer, maar het is zo heerlijk rustig, geen getetter van muziek alleen geruis van de zee.
Bedankt voor deze mooie vakantie! Wij komen graag terug. Tot ziens!

Machteld

nl
Friday 3 July ‘15
Rockanje is echt heerlijke plek om vakantie te vieren, luxe caravan, mooie tuin, fijne mensen, rust en alles dichtbij.

John & Sanne

de
Wednesday 13 May ‘15
Rockanje ist ein sehr ruhiger Badeort. Schöne Strände, Natur und viel Platz. Ideal also wenn man Ruhe haben will!!

Fam. Ummels

de
Saturday 18 October ‘14
Vielen Dank für die schönen Tage. Auch das Wetter hat gut mitgespielt. Den ganzen Tag Sonnenschein mit milden Temperaturen. Wir freuen uns schon auf ein Wiedersehen.

Made

de
Wednesday 26 March ‘14
Der Strand ist sehr sauber, lädt zum Bummeln ein und das Meer ist einfach toll!

Sandra En Robbie

nl
Monday 13 January ‘14
Voor strandvakantie is Rockanje geweldig. Mooie stranden, goed parkeren. Lekker eten en uitwaaien in de heerlijke zeewind.

Karin En Tom

nl
Friday 13 December ‘13
Voor strand vakantie is het geweldig. Mooie stranden, goed parkeren.